Transporto nuoma: svarbūs klausimai ir dar svarbesni atsakymai

Transporto nuoma

Norintiems išsinuomoti automobilį šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti labai platų skirtingų transporto priemonių asortimentą. Tačiau jei dėl šių paslaugų norima kreiptis pirmą kartą, ne vienam vartotojui iškyla daug klausimų. Todėl siekdami, kad transporto nuoma pasinaudoti jums būtų lengviau ir paprasčiau, pateiksime kelis aktualius klausimus ir dar aktualesnius atsakymus.

Kam leidžiama išsinuomoti automobilį?

Visų pirma kiekvienas vartotojas, kuris nori kreiptis į automobilių nuomos bendrovę, turi turėti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Ir nors kai kuriems gali atrodyti, kad to visiškai pakanka, didelė dalis šių paslaugų teikėjų taiko ir papildomus reikalavimus vairuotojo amžiui bei jo turimam B kategorijos vairavimo stažui. Dažnai vairuotojas turi būti 21 m. amžiaus ir turėti 2 metų vairavimo stažą. Tai yra įprastiniai ir „baziniais“ vadinami reikalavimai. Tačiau jei tokių reikalavimų vairuotojas neatitinka, jis gali kreiptis į automobilių nuomos bendrovę teiraudamasis dėl galimybės išsinuomoti jo pasirinktą transporto priemonę ir be šių sąlygų atitikimo.

Ar yra taikomas užstato reikalavimas?

Tai yra labai dažnas ir daugeliui vartotojų aktualus klausimas. Akivaizdu, kad visuomet siekiama sutaupyti ir patirti kuo mažesnes išlaidas (nepaisant to, kad užstatas vartotojui yra grąžinamas nuomos sutarties pabaigoje). Tačiau jei jūs norite kreiptis dėl transporto nuomos paslaugų, turite būti pasiruošę sumokėti ir piniginį užstatą, kurio dydis dažniausiai atitinka KASKO frančizės dydį. Tai reiškia, kad užstato dydžiui tiesioginės įtakos turi ir pasirenkama transporto priemonė, t.y. jos markė, modelis, gamybos metai ir kt.

Ar galima užstato išvengti?

Atsakymas paprastas ir aiškus – tikrai taip! Tačiau jei jūs norite nemokėti užstato (kuris vėliau jums būtų grąžintas), turėsite įsigyti automobilių nuomos bendrovės taikomą papildomą draudimą. Jis jums kainuos papildomai, tačiau tai, ką sumokėsite už papildomą draudimą, jums grąžinta nebus. Todėl turite įvertinti visus tokio galimo sprendimo privalumus ir trūkumus, pasirenkant tai, kas jūsų kelionės atveju galėtų tikti geriausiai.

Ar automobiliai būna apdrausti?

Kiekviena transporto nuoma užsiimanti bendrovė savo automobilius yra apdraudusi privalomuoju civiliniu ir KASKO draudimu. Todėl jei jūs kreipsitės į tokių paslaugų teikėjus, galite būti tikri, kad jų nuomojamiems automobiliams bus taikomas pilnas draudimas. Tai apsaugo tiek pačią automobilių nuomos bendrovę, tiek ir vartotoją, kuris eksploatuoja išsinuomotą transporto priemonę.

Kokia bus automobilio nuomos kaina?

Šis klausimas turi daugybę atsakymų, kadangi kiekviena transporto priemonė yra skirtinga. Taip pat skiriasi ir transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų taikoma kainodara. Transporto nuomos kainai įtakos turi ir nuomos laikotarpis, todėl kuo ilgesniam laikui norėsite išsinuomoti pasirinktą automobilį, tuo mažiau sumokėsite už vieną parą.

Ar galima automobilį rezervuoti internetu?

Šiuolaikinės transporto nuoma užsiimančios bendrovės savo klientams suteikia galimybę pasirinktus automobilius rezervuoti nuotoliniu būdu, naudojantis internetu ir apsilankius šių paslaugų teikėjų tinklalapiuose.

Related posts

Kaip įsigyti ratlankius internetu?

Automobilis – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Su juo mes kas rytą keliaujame į darbą ir iš jo. Savaitgaliais dažniausiai vykstame į keliones ir automobilis jau senai yra tapęs mūsų visų kasdienybės dalis, be kurio nei vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo....

Skaityti daugiau

Automobilio remonto paslaugos

Jei turite automobilį, akivaizdu, kad turite juo tinkamai pasirūpinti. Priešingu atveju jis tarnaus kur kas trumpiau ir gali nulemti labai dideles papildomas išlaidas. Be to, tepalų keitimas taip pat turi būti atliekamas reguliariai. Todėl jei jūs norite, kad jūsų...

Skaityti daugiau

Keleivinių Mikroautobusų nuoma kelionėms

Keleivinių Mikroautobusų nuoma kelionėms.  Jei jau seniai svajojate aplankyti gražias Lietuvos vietas, tačiau neturite transporto priemonės arba ji yra per maža sutalpinti Jūsų bagažui ar visiems keleiviams mercedes mikroautobusų nuoma Klaipėdoje, Utenoje ir kituose miestuose yra ideali išeitis Jūsų kelionei. Pastaruoju metu mikroautobusų nuoma dažniausiai yra...

Skaityti daugiau