Salotos – puikus pasirinkimas pietums?

salotosŠtai dar viena darbo diena ir visiškai jums nepastebėjus atslinkęs pietų metas! Ar jaučiatės kankinami nuolatinės dilemos – ką pasirinkti pietums šiandien? Turime jums labai paprastą atsakymą – verta pabandyti salotas. Taip, salotų pasirinkimas pietums tikrai nereiškia, jog tik trumpam pasisotinsite, o likusią dienos dalį būsite kankinami alkio jausmo.

Salotos gali būti pačios įvairiausios. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir mėgstamų produktų. Žinoma, neatsiejamas salotų elementas yra įvairiausios šviežios daržovės. Nei vienam turbūt nebus paslaptis, jog būtent šviežios žaliosios daržovės yra vienas didžiausių vitaminų šaltinių. Tad, tikrai verta įtraukti pačias įvairiausias šviežias daržoves į jūsų salotų receptą. Kokias daržoves rinktis? Galite rinktis visas, kurias tik mėgstate. Tai gali būti tradiciniai pasirinkimai tokie kaip pomidorai ar agurkai, tačiau galite išmėginti ir šį bei tą įdomesnio, pavyzdžiui, paįvairinti savo salotas raudonaisiais kopūstais ar kitomis daržovėmis, kurios nefigūruoja jūsų kasdieniame meniu.

Ką daryti tiems, kurie ignoruoja salotas vien todėl, jog negali ištverti nei dienos be mėsos? Jei dažnai valgote mėsą, esate visiškai teisūs, nes pietūs – pagrindinis dienos valgis, tad jis turi suteikti pakankamai energijos tęsti darbus ir jaustis energingai. Tačiau klaidingas požiūris, jog salotos ir mėsa yra du nesuderinami dalykai. Juos suderinti žymiai paprasčiau nei jums galėtų pasirodyti. Ar kada ragavote salotų su vištiena ar plėšyto jautienos kumpio gabalėliais? Toks salotų papildymas mėsa tikrai suteiks joms pakankamai sotumo, jog nepritrūktumėte energijos visą, dar laukiančią dieną.

Tikrai verta rinktis pietums salota ir nuolat eksperimentuoti jų sudėtimi. Jei mėgstate mėsą – jokiais būdais neatsisakykite jos. Tik nepamirškite įtraukti kuo daugiau įvairiausių šviežių daržovių. Skanaus!

Related posts

Sveikos mitybos pagrindai

Sveika mityba

Jei jus domina sveikos mitybos pagrindai, turbūt susirūpinote savo dabartine mityba ir svarstote, kaip galėtumėte ją pagerinti. Žinoma, tai yra sveikintini pokyčiai – juk anaiptol ne kiekvienas pasiryžta pakeisti savo gyvenimo būdą, paverčiant jį kur kas sveikesniu ir pilnavertiškesniu....

Skaityti daugiau

Dantų implantai ir svarbūs atsakymai

Ar jau kurį laiką girdite, kad dantų implantai padėjo vienam ar kitam jūsų pažįstamam žmogui? Svarstote, gal ir jums galėtų pasitarnauti tokios odontologinės paslaugos (gintaroklinika.lt)? Jūs norite sužinoti daugiau informacijos apie jų kainas ir kokių galima tikėtis garantijų? Suteiksime...

Skaityti daugiau