Plieninė stogų danga: derinkite estetiką ir praktiškumą

Namo stogą galima drąsiai vadinti svarbiausia namo dalimi, nes jis atlieka dvi svarbias funkcijas  – praktinę ir estetinę. Praktiškai sumontuota stogo danga puikiai apsaugos visą namą nuo nepalankių oro sąlygų, tuo tarpu, gerai apgalvotas stogo dizainas pastatui suteiks puošnumo ir originalumo. Kitas svarbus privalumas, užtikrinantis kokybišką stogo dangą  – nesudėtingas jos montavimas. Kuo paprastesni darbai – tuo didesnė tikimybė gauti kokybišką rezultatą. Visomis paminėtomis savybėmis pasižymi plieninė stogo danga.

Plieninės stogo dangos dažniausiai yra parenkamos  šlaitiniams  stogams  aba fasadams. Įvairiose prekybos vietose turėsite galimybę pasirinkti plieno lakštus be organinio padengimo.  Lakštai  gali būti padengti aliuminio-cinko mišiniu arba ilgaamžiais cheminiais junginiais, kurie puikiai saugo dangą nuo bet kokio atmosferos poveikio. Plieninė stogo danga yra pagaminta taip, kad būtų išlaikytas optimalus sąntykis tarp keliamosios galios, pločio ir formos.

Šias laikais kiekviena statybos reikmenimis prekiaujanti įmonė turi savo internetinį puslapį, kuriame išsamiai pateikti prekių aprašai. Tad išsirinkti tinkamą stogo dangą išties nėra sudėtinga. Mes, tuo tarpu, pateiksime plieninės stogo dangos privalumus, kuriuos įvardija specialistai:

  • Ilgaamžiškumas. Tinkamai prižiūrima plieninė stogo danga gali tarnauti ir iki 100 metų. Norintiems džiaugtis nauju stogu ir įdėti kuo mažiau pastangų jo priežiūrai, stogo dengimo meistrai garantuoja 40-50 metų tarnausiantį puikų plieninę stogą.
  • Patvarumas. Ši stogo danga yra atspari bet kokiam išoriniam poveikiui: drėgmei, stipriam vėjui, korozijai, smūgiams ir kt. Jeigu nepamiršite periodiškai patikrinti ar nėra stogo įtrūkimų, apnašų ar samanų, patvariu stogu galės džiaugtis ir sekančios Jūsų namuose gyvensiančios kartos.
  • Saugumas. Metalinė stogo danga yra viena  iš atspariausių ugniai namo dengimo medžiagų. Lietuvoje šiuo metu pačios populiariausios, ir, kaip minėta, atspariausios ugniai yra plieninė profiliuota stogo danga ir  beasbestiniai banguoti cementiniai lakštai (šiferis).
  • Puikus  pritaikomumas. Metaliniai stogų lakštai lengvai pritaikomi bet kokiam stogui, ypač jei nuolydis didesnis nei 5 laipsniai. Dėl šios savybės jie yra mėgiami atliekant namo renovaciją,  nes dažniausiai dėl skardinės stogo dangos svorio papildomų laikančių konstrukcijų pastiprinimų neprireikia.
  • Lengvumas ir pigumas.  Dėl savo lengvumo plieninė stogo danga yra greičiau sumontuojama, palyginus su kitomis dangomis.  Todėl mažėja darbo sąnaudos ir statybų bendrieji kaštai.
  • Ekologiškumas. Susidėvėjusio plieninio stogo Jums nereikės išmesti, nes metalą galima lengvai perdirbti. Tad, atitarnavę skardos lakštai neterš gamtos ir bus legvai perdirbti į kitus plieninius produktus.

Tad,  jeigu trokštate ne tik aplinkinių dėmesį traukiančio, patrauklaus, bet ir tvirto bei ilgaamžio namų stogo, rinkitės plieninę stogo dangą.

Related posts

Namo apsauga – ką pasirinkti

Lauko kameros

Norėtumėte geriau pasirūpinti savo nuosavo namo saugumu? Iki šiol gyvenote daugiabutyje, todėl jums nebuvo būtinybės pasirūpinti papildoma apsauga? Akivaizdu, kad kiekvienas žmogus, kuris persikelia gyventi į nuosavą namą, turėtų pagalvoti ir apie tinkamą apsaugos sistemą. Todėl pateiksime jums keletą...

Skaityti daugiau

Kaip dažnai reikia atlikti būto remontą

Kiekvienas būstas bėgant laikui nusidėvi. Tai yra visiškai natūralu ir neišvengiama, jei būste yra nuolatos gyvenama. Tai reiškia, kad kiekvieno būsto šeimininkas turėtų reguliariai atlikti ir kapitalinį būsto vidaus remontą, atnaujindamas visą tai, nuo ko priklauso ir didesnė gyvenimo...

Skaityti daugiau