Pakavimo dėžių pasirinkimas Lietuvoje

Pakavimo dėžių pasirinkimas Lietuvoje  yra itin platus. Kadangi šiandienai rinkoje yra daugybė pakavimo dėžių tipų ir jų gamintojų, dažnai tampa sunku apsispręsti dėl tinkamiausio jūsų gaminio ar prekės pakuotės sprendimo. Todėl apžvelkime keletą skirtingų pakavimo dėžių variantų, iš kurių galite rinktis. Lietuvoje yra daug gamintojų siūlančių patvarias, patikimas, tvirtos struktūros standaus tipo dėžės, kurios susideda iš dviejų arba trijų ruošinių, sutvirtinamų lipnia juosta arba segamų kabėmis.

Standaus tipo dėžes naudoja daugiausia prabangūs prekės ženklai.  Standaus tipo dėžių privalumai: jas galima lengvai pritaikyti, ant jų lengva atsispausdinti viską, įskaitant logotipus, prekės ženklų pavadinimus, taip pat galimas spalvotas spausdinimas, reljefinis spaudas, štampavimas, dekoravimas aksesuarais ir pan.  Lietuvoje yra ir nemažai pakavimo paslaugų teikėjų, siūlančių įvairaus tipo kartonines pakavimo dėžes, kurios yra puikus pakavimo sprendimas daugumai gaminių.

Kartoninės pakavimo dėžės gali būti įvairių rūšių, kurių kiekviena tinka skirtingiems pakavimo reikalavimams: paprastos struktūros sudedamos dėžės su atvartais, gaminamos iš vieno ruošinio su atvartais dugnui ir dangčiui gali būti klijuojamos klijais arba lipnia juosta, teleskopinio tipo dėžės, susidedančios iš apatinės dėžės naudojamos kaip dugnas ir viršutinės dėžės naudojamos kaip dangtis, sumaunamos konstrukcijos dėžės susideda iš korpuso ir įmautės, susidedančių viena į kitą.

Kartoninių pakavimo dėžių privalumai: jos yra lengvai pritaikomos, nes gali būti lengvai sulankstomos bei pjaustomos, todėl puikiai tinka įvairių formų ir dydžių gaminiams, ir lengvai individualizuojamos, pritaikant norimą dizainą. Taip pat Lietuvoje populiarios yra ir gofruoto kartono pakavimo dėžės, kurios pasižymi didesne apsauga trapiems, lengvai dūžtantiems gaminiams ar prekėms bei plastikinės ir medinės pakavimo dėžės. Norėdami įsigyti kokybiškų pakavimo dėžių, spauskite čia: https://goo.gl/maps/kQaeMvsznfAXjx2KA.

Related posts