Muslino vystyklai naujagimiams – visa reikalinga informacija

Dar prieš kūdikiui ateinant į šį pasaulį būsimosios mamos pasirūpina vystyklų. Tai pirmosios būtinybės daiktas mažajam žmogučiui, todėl vystyklai naujagimiui turėtų būti pasirenkami ypatingai atidžiai ir atsakingai. Vystyklai turi būti saugūs, kokybiški ir lengvai skalbiami. Pastaruoju metu jaunos mamos teikia pirmenybę muslino vystyklams. Kuo ypatingi muslino vystyklai — papasakosime nedelsiant.

Muslino vystyklai – ypatumai ir privalumai

Naujagimiams reikalingi kokybiški ir ekologiškai saugūs vystyklai. Dėl šios priežasties dauguma šiuolaikinių mamų pirmenybę teikia muslino vystyklams. Muslino vystyklai kudikiui dažnai parduodami rinkiniuose arba juos galima įsigyti ir atskirai. Toks vystyklas puikiai tinka ne tik naujagimiams, bet ir vyresniems vaikams. Muslino vystyklai kudikiams nuo paprastų vystyklų skiriasi aukšta medžiagos kokybe. Muslino audinys puikiai praleidžia orą, o tai ypač svarbu vasaros metu, kad kūdikis smarkiai neprakaituotų.

Muslinas – audinys, kurio dėka karštymečiu kūdikis neperkais, jo odelės neišbers ir ji neparaudonuos. Be to, muslinas labai gerai sugeria drėgmę.

Naudojant muslino vystyklus naujagimio odelė išvengs dirginimo bei alergijos.

Muslino vystyklai ypatingi tuo, kad jie pagaminti iš šimtaprocentinės natūralios medvilnės, taikant ypatingo audimo technologijas. Aukštos kokybės siūlai daug kartų perpinami tarpusavyje, todėl audinys gaunasi patvarus ir atsparus nusidėvėjimui.  

Kaip naudoti muslino vystyklus?

  • Muslino vystyklai puikiai tinka mažylių vystymui.
  • Šiuos vystyklus tiek miegant, tiek pasivaikščiojimų metu vasaros periodu galima naudoti kaip lengvą užklotą.
  • Muslino vystyklai puikiai sugeria drėgmę, todėl dauguma jaunų mamų juos naudoja kaip rankšluostį, skirtą kūdikiui.
  • Tokį vystyklą labai patogu panaudoti maitinimo metu. Jauna mama gali pasikloti muslino audinį, kad apsaugotų save ir savo drabužius nuo netikėto atpylimo.  

Muslino vystyklų trūkumai

Dėl savo lengvumo ir elastingumo muslino vystyklai negali išsaugoti šilumos, todėl jie dažniausiai naudojami tik šiltuoju metų laiku. Šaltam žiemos periodui jie absoliučiai netinkami.

Reikia pastebėti ir tai, kad muslino vystyklai gana brangūs.  Aukšta tokių gaminių kaina paaiškinama tuo, kad visi aukštos kokybės vystyklai gaminami užsienyje. Populiariausi kompanijos Elodie Details vystyklai iš bambukinio muslino.

Elodie Details – gaminių vaikams praktiškumas ir grožis

Elodie Details – švedų gaminių vaikams prekės ženklas, įsteigtas 2006 metais Stokholme. Esminis kompanijos principas – kurti gražius ir praktiškus gaminius vaikams  taip, kaip tai padarytų patys tėvai.

Kas gali geriau sukurti patogų daiktą vaikui, nei pati mama? Taip ir nutiko kūrybingai ir savo vaikus be galo mylinčiai mamai iš Stokholmo. Linda Sätterström savo dukrytei Elodie nusprendė sukurti patogų, kokybišką, žodžiu, idealų čiulptuką su laikikliu. Prabėgo visai nedaug laiko ir iki smulkmenų apmąstytas čiulptukas su prisegimu švedų tarpe tapo itin populiarus. Kilo idėja – kurti ir gaminti geriausias prekes vaikams.  O kartu su idėja gimė ir iš principo naujas šiuolaikiškas prekės ženklas Elodie Details – “Elodie aksesuarai”. Taip  pasaulį išvydo tokie nuostabūs gaminiai, kaip elodie details seilinukas, elodie details vezimelis, elodie details sketukas, elodie details sportinukas ir daug kitų nuostabių daiktų. 

Visus tuos metus Lindos Linda Sätterström pagrindinis tikslas buvo kurti maksimaliai patogius ir būtinai stilingus daiktus vaikams.

Kur įsigyti muslino vystyklų?

Jeigu muslino vystyklus pirksite iš nepatikrinto gamintojo, tai yra didelė tikimybė, kad jie bus neaukštos kokybės. Toks gaminys gali labai greitai prarasti savo idealią pirminę išvaizdą. Jau po pirmo skalbimo pakeisti formą, prarasti ryškias spalvas, ištįsti.

Kad taip nenutiktų prekes pirkite patikimose, laiko ir klientų patikrintose parduotuvėse bei atminkite, kad muslino vystyklai negali kainuoti tiek pat, kiek paprastas vystyklas iš kartūno ar flanelės. Muslino vystyklai visais laikais kainavo ir kainuoja keletą kartų brangiau.

Mes jums rekomenduojame prekes vaikams pirkti patikimoje ir patikrintoje internetinėje Kidy parduotuvėje. Internetinėje parduotuvėje KIDY.eu patys nuostabiausi ir kokybiškiausi naujagimio rubeliai, muslino vystyklai, Elodie details vezimeliai ir daugybė gražių, stilingų, praktiškų gaminių vaikams. Čia Jūs rasite tik originalius Europoje garsių prekės ženklų daiktus.

Related posts

Moteriškos piniginės: kokia bus stilinga ir patogi?

Jei paklaustumėte moterų, kokie aksesuarai yra svarbiausi, greičiausiai išgirstumėte kelis skirtingus atsakymus. Piniginės, kaip ir rankinės, yra neatsiejama moters stiliaus ir įvaizdžio dalis. Piniginė yra ne tik stilingas įvaizdžio papildymas, bet, svarbiausia, ji atlieka praktinę funkciją. Tai priedas, kuriame...

Skaityti daugiau