Moteriškos piniginės: kokia bus stilinga ir patogi?

Jei paklaustumėte moterų, kokie aksesuarai yra svarbiausi, greičiausiai išgirstumėte kelis skirtingus atsakymus. Piniginės, kaip ir rankinės, yra neatsiejama moters stiliaus ir įvaizdžio dalis. Piniginė yra ne tik stilingas įvaizdžio papildymas, bet, svarbiausia, ji atlieka praktinę funkciją. Tai priedas, kuriame telpa pinigai, kortelės, dokumentai ir kiti svarbūs daiktai. Kai kurie vyrai, ne tik moterys, negali išeiti iš namų be piniginės. Žinoma, dėl skirtingų dizainų, dydžių, formų, spalvų kiekviena moteris gali pasirinkti savo mėgstamą piniginę, derinti savo stilių. Išties, toks platus pasirinkimas dažnai apsunkina situaciją: kaip rasti tą vienintelę ir geriausią piniginę?

Kaip išsirinkti piniginę, kad ji tilptų į rankinę?

Piniginės dydis yra vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti ją renkantis. Iš esmės moteriškos piniginės būna įvairių dydžių. Tačiau reikėtų atminti, kad kiekviena moteris komfortą interpretuoja skirtingai. Vieniems patogiausia yra didelė stora piniginė, o kiti renkasi mažus, bet kur nesunkiai telpančius kortelių dėklus. Sakoma, kad patogi piniginė nėra nei per didelė, nei per maža. Joje turi tilpti banknotai, monetos ir visos reikalingos kortelės bei dokumentai. Tiesa, stilistai nemano, kad per didelės moteriškos piniginės yra geras pasirinkimas. Dažniausiai didelės piniginės atrodo ne tik netvarkingai, bet ir yra pilna nepageidaujamų dalykų bei šiukšlių. Renkantis piniginės dydį taip pat reikėtų atsižvelgti į rankinės dydį. Piniginė turi tilpti į bet kurią rankinę.

Ar svarbus piniginės dizainas?

Kiekviena moteris gali pasirinkti, kas jai svarbu, renkantis piniginę, tačiau dauguma sutiks, kad dizainas turi būti patrauklus. Tačiau piniginė turi ne tik gerai atrodyti, bet ir būti patogi. Kad piniginė būtų ne tik estetiška ir dekoratyvi, bet ir praktiška, vidiniai skyriai turi būti patogūs ir gerai sutvarkyti. Jei turite daug kortelių, tuomet turite rasti piniginę su daugybe skyrių. Taip pat tiems, kurie dažniausiai turi daug monetų, reikia piniginės su dideliu monetų skyriumi. Na, o geriausia, jei piniginė yra aukso vidurys – joje yra pakankamai vietos kortoms ir monetoms. Žinoma, labai svarbus ir išvaizdos dizainas. Kai kurios moteriškos piniginės užsegamos užtrauktuku, o kitos užsegamos sagtimi. Sagtys dažnai laikomos prabangesniu ir elegantiškesniu variantu. Tuo tarpu stiliai su užtrauktukais gali būti mažiau ribojantys, jie suteikia piniginei laisvesnį stilių ir išvaizdą. Kai kurie žmonės mano, kad tokio dizaino piniginės yra saugesnės, nes užtrauktukai retai atsitraukia patys.

Taigi, jei norite stilingos ir patogios piniginės, kuri bus madinga, ją galite rasti technomada.lt elektroninėje parduotuvėje.

Related posts

Vestuviniai žiedai: istorija, tradicijos ir simbolika

Vestuviniai ziedai

Vestuvinių žiedų dovanojimo tradicija yra tūkstančių metų senumo. Ir nors šiomis dienomis vestuviniai žiedai simbolizuoja amžiną meilę ir atsidavimą vienas kitam, taip buvo ne visuomet. Anuomet vestuviniai žiedai turėjo labiau materialinę prasmę ir buvo savotiška sandorį užtvirtinančia detale, kuri...

Skaityti daugiau