Laikrodis ne dėl statuso, o dėl savęs

Tikėtina, kad žmonėms, ieškantiems laikrodžio, sukirba mintis: dėl statuso pirkti ar dėl savęs? Įdomių minčių šia tema pateikiama https://atejolaikas.lt/ svetainėje.

Kaip teigiama, parduotuvėje „Atėjo laikas“ laikrodžiai perkami ne dėl statuso, ne dėl garbės. Tai gal todėl, kad „taip reikia“? Tikrai ne! Klientai protingi, renkasi produktą vedami sąmoningai išsikeltų, prasmingų tikslų. Visa tai neatsiejama nuo asmenybės sąvokos. O kad ši tema susijusi su asmenybėmis, gali patvirtinti ir „Vostok Europe“ ambasadoriai – Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Žydrūnas Savickas.

Čia derėtų pastebėti, kad „Vostok Europe“ – ne tik lietuviškumas. Tai itin tvirti produktai, tinkami aktyviam laisvalaikiui, o dizainas nepalieka abejingų.

Laisvė rinktis, kas patinka

Laikrodis ne dėl statuso, o dėl savęs – tai protingas sprendimas. Juk renkamės tai, kas mums gražu, kas patinka. Įsigyjame ne dėl kaimyno ar kolegos nuomonės. Dar keisčiau būtų, jei, mums besižvalgant po vitriną, koks prašalaitis mesteltų savo nuomonę ir nedelsdami ta nuomone pasinaudotume…

Renkantis internetu atsiranda dar geresnė apsipirkimo galimybė, mat galime konstruktyviai palyginti produktus, apžiūrėti kiekvieną laikrodį ne po vieną kartą ir be įtikinėjimų.

Tai galima įvardyti paprastai: laisvė rinktis, kas patinka. Ne tai, kas primesta, o ko norisi.

Pasiūla, kuri gali nustebinti

Visi ankstesni žodžiai būtų beprasmiai, jei užsukus į parduotuvę vitrinoje spindėtų vos pora ar trejetas aksesuarų. Iš tiesų yra visiškai kitaip. Pradėkime nuo to, kad gerą variantą ras ir vyrai, ir moterys. Toliau aktualu užsiminti, kad džiugina gamintojų įvairovė. Siūloma nemažai šedevrų iš skirtingų šalių. Japoniški, šveicariški ir kitokie produktai atranda savo pirkėją. Stiliaus viražai traukia dėmesį, rodos, kiekvieno gamintojo produkcija – tai atskiras identitetas. Bet visur išsaugotas preciziškumas.

Ir dar vienas aspektas – kainų kontrastai. Taip, kainos gali ne tik nustebinti, bet ir padėti apsispręsti. Juk vieniems žmonėms aktualu pigesnis kasdienis laikrodis, kiti ieško prabangos. Ir kiekvienu atveju įmanomas tikslingas sprendimas.

Jei planuojate įsigyti laikrodį, žinokite, kad asortimentas gali ir nustebinti. Taip pat žinokite, kad pasirinkimas gali ir užtrukti, mat nelengva tarp puikių produktų rasti puikiausią…

Related posts

Vestuviniai žiedai: istorija, tradicijos ir simbolika

Vestuviniai ziedai

Vestuvinių žiedų dovanojimo tradicija yra tūkstančių metų senumo. Ir nors šiomis dienomis vestuviniai žiedai simbolizuoja amžiną meilę ir atsidavimą vienas kitam, taip buvo ne visuomet. Anuomet vestuviniai žiedai turėjo labiau materialinę prasmę ir buvo savotiška sandorį užtvirtinančia detale, kuri...

Skaityti daugiau