Komercinių patalpų pasirinkimo niuansai

Kaip kiekvieno žmogaus gyvenimas prasideda nuo jo namų slenksčio, taip verslo įvaizdis neatsiejamas nuo jame vystomų patalpų atmosferos. Taigi, komercinės patalpos Vilniuje – labai svarbus klausimas kiekvienam sostinės verslininkui. Ir ne tik sostinės. Šiandien dažnai galima susidurti su situacija, kai verslas vystomas mažesniame mieste, o pagrindinė verslo būstinė – Vilniuje.

Galima pasidžiaugti tuo, jog komercinės patalpos Vilniuje yra ta sritis, kur pasiūla niekuo nenusileidžia paklausai. Tik reikia sekti rinką, kurioje pokyčiai yra gana dažni ir tobulėjantys. Pirmiausia pagalvokite,  kurioje Vilniaus vietoje jums bus strategiškai patogu vykdyti savo veiklą. Jeigu vis tik jums labai svarbu kaina, pagalvokite apie patalpų nuomą. Tai gali būti labai gera galimybė sužinoti ar toje vietoje jums tikrai tinka visos sąlygos. Įvertinkite tai, kiek jums svarbu turėti daug automobilių stovėjimo vietos, lengvas patalpų pasiekiamumas viešuoju transportu, būtinybė įsikurti pirmame aukšte, galimybė ateityje plėstis ir daug kitokių aspektų. Kai kurie iš jų gali iš pradžių pasirodyti visai nereikšmingi, bet vėliau trukdyti efektyviai verslo plėtotei. Ne be reikalo sakoma, jog verslas panašus į žaidimą šachmatais – būtina numatyti eilę sėkmingų ėjimų į priekį.

Labai svarbus klausimas, renkantis komercines patalpas – jų įrengimas. Tikrai derėtų iš anksto apgalvoti ar norėsite įsirengti patys ar jums aktualu jau įrengtas variantas. Pastarąjį derėtų pasirinkti jeigu labai svarbu taupyti laiką. Ypač tuo atveju, jeigu verslas žengia dar tik pirmuosius žingsnius. Patalpų įrengimas gali atimti begalę laiko ir, be abejonės, pinigų.

Komercinės patalpos – tai nebūtinai tos patalpos, kuriose vyksta gamyba ar paslaugų teikimas. Dažnai į šią sąvoką įeina ir biuro vieta. Kaip ją pasirinkti? Higienos normos reikalauja, kad vienai darbo vietai būtų skiriami nemažiau nei 6 kv. m biuro ploto. Tai labai aktualu šiandien, kai už lango siaučia pandemija. Efektyviausiai biuro erdvė išnaudojama, jeigu darbo vietai tenka 8–8,5 kv. m.

Labai svarbus klausimas – ar bendrovė planuoja aptarnauti klientus, ar biuras skirtas tik darbuotojams? Jei aptarnausite klientus, patogiausios yra centrinės miesto vietos, žinomi verslo centrai, pirmieji pastatų aukštai. Tačiau reikia žinoti, jog pirmas aukštas visuomet brangiausias. Tad jeigu patalpose dirbs tik įmonės darbuotojai ir klientai nebus aptarnaujami, tuomet dairykitės patalpų aukštesniuose aukštuose. Kiekvieną sutaupytą eurą galėsite skirti verslo efektyvumui gerinti.

Related posts

Ką reikia žinoti apie verslo duomenų analizavimą?

Informacija užplūsta organizacijas – informacija, kurią kai kurie dažnai ignoruoja, darydami žalą verslui. Tačiau duomenimis pagrįstos įmonės supranta šių duomenų rinkimo ir analizės svarbą. Duomenų analizės tikslas yra suteikti įmonėms veiksmingų įžvalgų, susijusių su dideliu duomenų kiekiu, kurį jos...

Skaityti daugiau

Registracijos adresas už 30 eurų

Jei norite įsteigti naują įmonę, jums bus reikalingas ir įmonės registracijos adresas. Jei tai bus pirmasis kartais, kai jūs kursite savo nuosavą verslą, jums gali kilti klausimas, kur gauti adresą įmonei? Tačiau tai padaryti šiandien yra labai nesudėtinga, jei...

Skaityti daugiau