Kokie turėtų būti vaikų kambario baldai?

Įrengti vaikų kambarį – nelengva užduotis. Dažniausiai jis neturi didelių erdvių, o reikalauja didelio funkcionalumo. Juk tai vieta, kur jūsų mažasis augs, žais, mokysis, ilsėsis, leis laisvą laiką su draugais. Ypatingai daug dėmesio reikalauja vaikų kambario baldai. Nuo jų priklausys, ar jūsų atžala jame jausis jaukiai ir turės visas reikiamas priemones išpildyti savo užsiėmimus. Todėl rekomenduojame vaikų kambario baldus rinktis itin kruopščiai, aktyvavus strateginį mąstymą. Kaip tai padaryti?

Pamirškite čia ir dabar

Jeigu jus domina vaikų kambario baldai, turėtumėte išmokti pirmąją ir svarbiausią 10-ies metų taisyklę. Kiekvieną kartą renkant bet kokį didesnį baldą tiesiog pagalvokite, ar su juo savo vaiką įsivaizduojate po 10-ies metų. Jeigu jūsų galimybės ir poreikiai kitokie, šiuos metus galite didinti arba mažinti, tačiau svarbu, kad nepirktumėte impulsyviai, galvodami tik apie dabartinę situaciją. Kad ir kokia smagi būtų lovytė-mašina, ją jūsų vaikas greitai išaugs, turėsite pirkti naują ir ieškoti, kam atiduoti seną, o ryški spinta su traukinuku Tomu po keleto metų jūsiškiam gali pasirodyti pernelyg vaikiška ir jis reikalaus naujos. Kuo daugiau neutralių sprendimų ir žvilgsnio į ilgalaikę perspektyvą – tuo geresni sprendimai bus.

Galvokite apie praktiškumą

Įrenginėjant vaikų kambarį reikėtų galvoti apie praktiškumą. Labai svarbu, kad baldus derintumėte pagal išplanavimą ir poreikius, o ne atvirkščiai. Todėl geriausia ieškoti įmonių, kurios gamina baldus pagal užsakymą. Individualiai pagaminti vaikų kambario baldai padeda atsižvelgti į būsto projektą ir turimą vietą bei ją išnaudoti protingai. Taip gali gimti idėjos pasidaryti baldus-transformerius ir įrengti pakeliamą stalą, spintą-lovą, stalą-daiktų dėžę ir pan. Tai leidžia sutaupyti vietos ir sukurti ilgalaikius baldus, kurie savo funkcija bus naudingi ir paaugus vaikui.

Stilistika

Svarbu, kad vaiko kambario baldai atitiktų bendrą interjero stilistiką. Nors čia leidžiama kiek paeksperimentuoti ir įnešti daugiau spalvų ar smagių detalių, ši erdvė neturėtų kardinaliai skirti nuo visų namų – taip jūsų vaikas gali jaustis nepatogiai. Jei visur vyrauja bohemiškas stilius, galite jo elementus pritaikyti ir vaiko kambaryje, jei mėgstate klasiką – investuokite į kokybiškesnes medžiagas ir tradicinius sprendimus. Taip išlaikysite vientisumą ir sukursite jaukią, vaikui atpažįstamą atmosferą.

Related posts

Fontainavie: ypatinga kokybė

Fontainavie – tai grožio ir odos priežiūros pramonėje išsiskiriantis prekės ženklas, siūlantis unikalų ir išskirtinį produktų asortimentą. Panagrinėkime, kuo Fontainavie išsiskiria ir kuo jis yra ypatingas prekės ženklas. Naujoviškos formuluotės: Fontainavie pritaiko naujoves, nuolat ieško naujų ir pažangių preparatų,...

Skaityti daugiau