Kasos aparatai, barkodų skaitytuvai: ką rinktis?

Pardavimų srityje labai svarbu ne tik marketingas ir reklama, bet ir tai, kaip atliekate atsiskaitymus. Tam, kad pardavimai būtų patogūs, reikia, kad ir įranga, su kuria dirbate, būtų patikima ir moderni. Šiais laikais, tokie aparatai kaip kasos aparatai, barkodų skaitytuvai, kortelių skaitytuvai ir panašūs prietaisai – yra neatsiejami nuo kasdienės veiklos ir ne tik palengvina darbą, bet ir sukuria klientų pasitikėjimą.

Kodėl reikalingi barkodų skaitytuvai?

Turbūt visi  atsimena laikus, kai pardavėjos skaičiuodavo senoviniais mediniais skaitliukais, stumdydamos medinius burbuliukus iš vienos pusės į kitą. Beje, tokiu metodu skaičiuojančių pardavėjų galima surasti iki šiol. Ir, žinoma, tai šiek tiek žavi.

Tačiau norint išvengti žmogiškųjų klaidų, nereikėtų pasikliauti tik rankiniu kainos suvedimu. Dažnai tokiu atveju gali atsitikti taip, kad pardavėja nepastebėjo prekės ir suvedė ne visas arba įvedė neteisingą kainą. Tam, kad tokių klaidų nepasitaikytų, darbą gali palengvinti barkodų skaitytuvai. Tai šiuolaikiškas, tikslus ir  puikiai veikiantis įrenginys. Be to, barkodų skaitytuvas padės išvengti ne tik žmogiškųjų klaidų, bet ir sutaupyti klientų aptarnavimo laiką. Pardavėjai reikia tik nukreipti skaitytuvą į prekę arba prekę priglausti prie skaitytuvo ir kaina jau pasirodys ekrane. Pardavėjai nebereikia ieškoti, kur yra užklijuota kaina ant prekės ir jos atskirai vesti rankiniu būdu. Aptarnavimas tampa greitesnis, tikslesnis ir daug patogesnis.

Kokį kasos aparatą rinktis?

Deja, net ir norint, barkodų skaitytuvai kartais negali būti naudojami. Pavyzdžiui, jeigu parduotuvėje naudojamas senas kasos aparatas, kuris nebuvo pritaikytas tokiems pardavimams, net ir įsigijus barkodų  skaitytuvą, jo nepavyks sujungti su kasa. Todėl tokiais atvejais geriau rinktis modernų ir šiuolaikišką kasos aparatą arba specialią sistemą.

Kompiuterinės kasos sistemos – šiuolaikiškas sprendimas parduotuvėms, ir maitinimo įstaigoms, įvairių paslaugų teikėjams. Kasos sistemos leidžia ne tik patogesnius atsiskaitymus, bet ir daug platesnį funkcionalumą. Pavyzdžiui, klientus galite įtraukti į įvairias lojalumo programas, nes prie sistemos prijungti barkodų skaitytuvai nuskaito ir atpažįsta įvairias nuolaidų korteles, taip pat dovanų kuponus ar čekius. Tai labai patogu, nes galite pritraukti naujų klientų, siūlydami specialius pasiūlymus ir įgyvendindami vis skirtingas akcijas. Be to, tokios sistemos padeda stebėti pardavimus ir juos analizuoti. Sistemos pačios parengia įvairias ataskaitas, tad darbuotojams nebereikia patiems atlikti kasdienių skaičiavimų. Galite matyti, kokia yra kiekvieno darbuotojo apyvarta, kiek suprekiauta per dieną ar kitą Jums aktualų laikotarpį ir juos tarpusavyje lyginti.

Related posts