Juvelyriniai dirbiniai: ką naudinga žinoti formuojant savo stilių

Juvelyrika internetu

Papuošalai – tai raktas į unikalų, žavingą ir stilingą įvaizdį. Be juvelyrinių dirbinių net ir kokybiškiausiais bei žinomiausių prekės ženklų drabužiais paremtas stilius gali atrodyti pernelyg blankus ir sunkiai pastebimas. Todėl jei norite išsiskirti ir būti matoma, neabejotinai turėtumėte pasirūpinti ir unikaliais papuošalais, kurie padėtų jums sužibėti, sustiprintų jūsų pasitikėjimą savo jėgomis ir suteiktų daugiau kiekvienai iš mūsų būtino polėkio.

Taigi, jei šią akimirką supratote, kad jūsų dabartiniam įvaizdžiui trūksta papuošalų, dabar būtų pats metas atsižvelgti ir į kelis praktiškus patarimus.

Neleiskite sau peržengti plonytės ribos

Turbūt jau ne vieną kartą buvote girdėjusios patarimą, jog niekuomet nevertėtų persistengti pasirenkant per daug. Greičiausiai ir jūs ne kartą kam nors buvote pateikusios tokį patarimą. Tačiau lygiai taip pat labai tikėtina, kad ne vieną kartą jūs tokio patarimo nesilaikėte ir buvote peržengusios plonytę ribą. Ir tiesą sakant, papuošalų pasirinkimo ir jų derinimo atveju tai padaryti yra labai nesudėtinga. Todėl jei formuojate savo įvaizdį ir derinate įvairius juvelyrinius dirbinius, galiausiai nepamirškite labai kritiškai pažvelgti į veidrodį ir pabandyti suprasti, ar tikrai nesate pasirinkusios per daug.

Papuošalų sluoksniavimo galia

Ar kada nors buvote girdėjusios apie tai, jog papuošalų sluoksniavimas yra labai galingas įrankis, padedantis sukurti išskirtinį ir akį traukiantį įvaizdį? Žinoma, jei norėsite sluoksniuoti papuošalus, taip pat turite atminti pirmąją jau minėtą taisyklę – persistengti niekuomet nevalia. Taip pat turite suprasti, kad vienu metu negalite sluoksniuoti skirtingų rūšių papuošalų. Pavyzdžiui, jei jūs galvojate sluoksniuoti apyrankes, tuomet neturėtumėte kartu sluoksniuoti ir žiedų ar kaklo papuošalų. Tuo tarpu, jei taip pasielgsite, galite net neabejoti, kad viso to bus per daug. Taigi, pasitelkite originalius sprendimus, tačiau visą tai darykite saikingai.

Skirtingų tauriųjų metalų suderinamumas

Labai dažnai moterys mano, kad tarpusavyje derinti skirtingus tauriuosius metalus (pvz., auksą su sidabru ar platina) nėra teisinga ir netgi „draudžiama“. Tačiau iš tikrųjų tokios taisyklės nėra. Kita vertus, tiesa, kad anuomet stiliaus ekspertai teigė, jog to daryti nevalia, tačiau, laimei, laikai pasikeitė ir dabar kiekvienai iš mūsų yra suteikta gerokai daugiau pasirinkimo laisvės. Tai reiškia, kad jūs galite be vargo suderinti iš skirtingų tauriųjų metalų pagamintus juvelyrinius dirbinius ir tai darydamos neprašausite pro šalį.

Svarbiausių akcentų pasirinkimas

Kaip jau supratote, juvelyriniai dirbiniai kiekvienos iš mūsų įvaizdyje vaidina labai svarbų vaidmenį. Tai reiškia, kad mes taip pat kaskart turėtume nuspręsti, koks papuošalas taps pagrindiniu ir svarbiausiu mūsų įvaizdžio akcentu. Kita vertus, kartais norime, kad pagrindiniu akcentu taptų ne papuošalas, o drabužiai ar kitas aksesuaras (pvz., išskirtinės spalvos rankinė). Todėl jei jūs nusprendžiate, kad pagrindine stiliaus detale pasirinksite ne papuošalą, juvelyrinius dirbinius turėtumėte rinktis atsargiau ir subtiliau. Tačiau jei norite, kad labiausiai sužibėtų papuošalas, turite labai gerai pagalvoti, kas tai bus ir kaip prie jo derinsite kitus juvelyrinius dirbinius (kurie negalė užgožti pagrindinio papuošalo).

Naudokitės el. parduotuvėmis

Dar vienas svarbus patarimas, kuriuo būtina pasinaudoti – tai papuošalų paieška el. parduotuvėse. Ir net jei jūs iki šiol labai retai naudodavotės tokiais sprendimais, tai nėra priežastis ir toliau juos ignoruoti. Juvelyrinių dirbinių el. parduotuvėse yra siūlomas gerokai didesnis papuošalų asortimentas, todėl jei jūs norite atrasti išskirtinius papuošalus, tai gali būti viena iš tinkamiausių vietų.

Daugiau informacijos apie juvelyrinius dirbinius: www.goldinga.lt

Related posts

Moteriškos piniginės: kokia bus stilinga ir patogi?

Jei paklaustumėte moterų, kokie aksesuarai yra svarbiausi, greičiausiai išgirstumėte kelis skirtingus atsakymus. Piniginės, kaip ir rankinės, yra neatsiejama moters stiliaus ir įvaizdžio dalis. Piniginė yra ne tik stilingas įvaizdžio papildymas, bet, svarbiausia, ji atlieka praktinę funkciją. Tai priedas, kuriame...

Skaityti daugiau

Vestuviniai žiedai: istorija, tradicijos ir simbolika

Vestuviniai ziedai

Vestuvinių žiedų dovanojimo tradicija yra tūkstančių metų senumo. Ir nors šiomis dienomis vestuviniai žiedai simbolizuoja amžiną meilę ir atsidavimą vienas kitam, taip buvo ne visuomet. Anuomet vestuviniai žiedai turėjo labiau materialinę prasmę ir buvo savotiška sandorį užtvirtinančia detale, kuri...

Skaityti daugiau