Įspūdingi gėlių privalumai mūsų sveikatai

Mes jau žinome, kad žvelgimas į šviežias gėles ramina, bet ar kada nors pagalvojote, kad jos gali būti naudingos ir jūsų sveikatai? Tiesa ta, kad šviežios gėlės turi nuostabių privalumų mūsų sveikatai, ir visa tai yra patvirtina atliktais moksliniais tyrimais.

Vis daugiau tyrimų rodo, kad gėlės ne tik džiugina akį, bet ir gali būti naudingos mūsų sveikatai. Daugelis žmonių jaučiasi kur kas geriau, kai namuose ar darbinėje aplinkoje turi gyvų augalų ir gėlių – net jei jos nėra didelės. Tai padeda žmonėms jaustis ramiau ir suteikia erdvei daugiau jaukumo.

O kadangi šiuolaikiniai gėlių salonai ir profesionalūs floristai šiandien siūlo labai operatyvias gėlių pristatymo į namus paslaugas, kuriomis kasmet pasinaudoja vis daugiau vartotojų, tampa labai įdomu ir naudinga susipažinti su svarbiais gėlių privalumais mūsų sveikatai.

Gėlės gali padidinti oro drėgnumą

Tai yra labai svarbus ir reikšmingas šviežių gėlių privalumas mūsų sveikatai. Gyvi augalai ir šviežios gėlės gali padėti padidinti patalpų drėgmę. Kodėl tai svarbu? Todėl, kad drėgmė sausoje patalpoje gali padėti kovoti su gerklės perštėjimu, išsausėjimu ir čiauduliu. Jei jūs savo namuose susiduriate su labai sauso oro problema, jums gali veiksmingai pagelbėti švieži augalai ir gėlės.

Gėlių spalvos gali turėti įtakos jūsų kūrybiškumui

Tai, kad esate suaugę, dar nereiškia, jog vis negalite turėti savo „mėgstamų spalvų“. Mėgstamos spalvos gali padėti mums jaustis ramiems, laimingiems, įkvėptiems ir net saugiems. Laikydami šalia savęs šviežias mėgstamų atspalvių gėles galite jaustis laimingesni ir ramesni, todėl galėsite efektyviau spręsti įvairias jūsų kasdienybėje iškylančias problemas. Daugelis žmonių teigia, kad žalia spalva taip pat padeda sužadinti kūrybiškumą, todėl biuro patalpose dažnai pasitelkiami šviežios gėlės ir gyvi augalai, suteikiant aplinkai daugiau žalumos.

Malonus kvapas – stiprus nuotaikos gerintojas

Ar niekuomet šaltais žiemos vakarais nepasiilgstate šviežių augalų ir gėlių kvapo? Kai užklumpa depresyvi nuotaika ir prarandate entuziazmą, pavasarinių gėlių kvapas gali pakeisti jūsų nuotaiką. Šviežių augalų ir gėlių laikymas namuose yra puikus būdas suteikti savo būstui daugiau natūralių ir malonių kvapų. Todėl vertėtų kartas nuo karto pasinaudoti gėlių pristatymu į namus, tokiu būdu ne tik papuošiant savo namus, tačiau taip pat pagerinant ir savo nuotaiką.

Žalia spalva gali padėti sumažinti streso lygį

Atlikta daug tyrimų, kaip žalia spalva gali padėti žmonėms jaustis labiau atsipalaidavusiems ir ramesniems. Todėl gėlės ir augalai gali jums padėti pasiekti lygiai tokį patį rezultatą! Jei dažnai susiduriate su stresu ar nerimu, pasirūpinkite, kad kasdien jus suptų jauki žaluma.

Galimybė ką nors puoselėti gali padidinti mūsų laimę

Vien tik užduotys, susijusios su gėlių ir augalų priežiūra, gali padėti mums jaustis laimingesniems. Kai puoselėjame ką nors mažesnio už save, galime jaustis labiau patenkinti ir didžiuotis savimi.

Kaip matote, gėlės turi daug sveikatai naudingų savybių, kurios turėtų paskatinti jus dažniau įsigyti šviežių gėlių puokštę. Jos nuostabiai kvepia, gražiai atrodo, yra švelnios ir gali turėti labai didelį teigiamą poveikį mažinant jūsų streso lygį, tad kodėl gi jums nepasinaudojus gėlių pristatymo į namus paslaugomis? Tokiu atveju jums niekur nereikės vykti – vos kelių mygtukų paspaudimu naudodamiesi internetu galėsite suformuoti savo užsakymą ir neilgai trukus sulaukti jūsų pasirinktos gražios ir kvapnios šviežių gėlių puokštės.

Related posts