Gėlių mergaičių suknelės

Gėlių mergaičių suknelėsGėlių mergaitės vestuvėse užima labai svarbią vietą ir sukneles mergaitėms reikėtų rinktis taip pat atsakingai kaip ir nuotakos sukneles. Turbūt visi sutiks, kad gėlių mergaitės tai patys mieliausi svečiai vestuvių ceremonijoje. Dauguma nuotakų stengiasi, kad gėlių mergaičių suknelės būtų tarsi mini reprodukcija jos pačios suknelės. Tačiau to daryti tikrai nebūtina. Svarbu, kad suknelės mergaitėms būtų bent kažkiek panašios savo stiliumi į nuotakos suknelę. Aišku jeigu pavyksta visiškai suderinti nuotakos ir gėlių mergaičių sukneles tai dar geriau.

Tradiciškai gėlių mergaičių suknelės būna baltos spalvos, papuoštos kaspinais ir pan. Spalvą reikėtų labiausia derinti pagal nuotakos suknelės spalvą. Audinius mergaičių suknelėms derėtų rinktis atsižvelgiant i tai, kuomet vyksta vestuvės. Jeigu vestuves planuojate žiemos metu, tai reikėtų audinį rinktis kažkiek šiltesnį. Ir atvirkščiai, jeigu vestuvės vyksta vasarą, audinius geriau būtų rinktis lengvesnius. Yra audinių, kurie labiau tepasi ar gali mesti raukšles, tad prieš renkantis audinį, reikėtų atidžiau pasidomėti koks tai audinys.

Jeigu planuojate naudoti keletą spalvų kuriant mergaičių sukneles, geriausia būtų tai daryti atsižvelgiant i nuotakos suknelę, kokios spalvos buvo panaudotos ten. Jeigu išeina bandykite suderinti ne tik nuotakos ir gėlių mergaičių sukneles, bet ir vestuvinės puokštės. Tinkamai viską apgalvojus, galima labai tinkamai viską suderinti. Nepatartina rinktis labai ilgų ar didelių gėlių mergaičių suknelių, mergaitė turėtų judėti visiškai laisvai su savo suknele. Juk nenorėsite, kad per vestuvių ceremoniją mergaitė paslystų. Idealiausia turbūt būtų kad mažoms mergaitėms suknelė būtų maždaug iki kelių. Turėkite omenyje, kad maži vaikai labai greitai auga, tad ši suknelė bus dėvima vos keletą kartų, tad perdaug investuoti i šią suknelę nėra būtina.

Kur geriausia pirkti sukneles mergaitėms? Jeigu įmanoma visų geriausia būtų, kad suknelę siūtų dizaineris. Vestuvinių suknelių dizaineriai išmano savo darbą ir be abejo galės suderinti nuotakos ir gėlių mergaitės sukneles. Jeigu vestuvių biudžetas labai ribotas, yra specializuotų parduotuvių, kurios prekiauja tik gėlių mergaičių suknelėm. Galima paieškoti ir internete, kartais ten tikrai galima surasti nebrangių ir kokybiškų suknelių mergaitėms.

Renkantis gėlių mergaičių suknelių aksesuarus, labai svarbu nepersisitengti ir perdaug jų neperkrauti. Kartais pakanka vieno gražaus kaspino su gėlėmis. Vaikai labai judrūs, tad papuošę mergaitę įmantriais aksesuarais, rizikuojate, kad mergaitė gali kurnors užkliūti ar pamesti tuos papuošalus. Svarbiausia palaikyti gerą šventinę nuotaiką, kad mergaitė būtų laiminga, šypsotusi, tuomet vestuvės tikrai bus gražios.

Related posts