Dėl ko nauji butai Vilniuje tokie populiarūs?

Rasti tinkamą būstą sostinėje kartais būna tikrai nelengva užduotis. Aišku, turint neribotą biudžetą bus kažkiek paprasčiau, tačiau net ir tuomet pasirinkimas gali nebūti toks platus, kokio norėtųsi. Ir ne todėl, jog nebūtų tinkamų butų, bet todėl, jog daugelis jų nuperkami pakankamai greitai. Kartais dar net nepasibaigus namo statyboms. Pagrindinė tokios paklausos priežastis yra nuolat didėjantis naujakurių skaičius sostinėje, kuriems reikia namų. Be to, ir pajamos Vilniuje pakankamai aukštame lygyje, todėl nemažai žmonių gali sau leisti investuoti į svajonių būstą. Net jeigu jo kaina kartais atrodytų ir pakankamai nemaža. Taip pat dalis ieško būdų apsaugoti pinigus nuo infliacijos ir būtent nekilnojamas turtas tam tinka geriausiai.

Kokios kainos vyrauja?

Dauguma žvalgosi į naujos statybos namus, kurie turi pakankamai nemažai privalumų lyginant su senaisiais. Tuo labiau, kad kartais ir kainų skirtumas tarp jų nebus toks jau didelis. Tiesa, nauji butai Vilniuje gali kainuoti pakankamai skirtingai priklausomai nuo jų dydžių, vietos bei kitų ypatybių. Kadangi paskutiniu metu vis dažniau pasirenkami išskirtiniai bei brangesni būstai. Todėl ir jų skaičius vis didėja. Tačiau net ir iki šimto tūkstančių Eurų galima atrasti variantų, kurie leistų patogiai gyventi visai šeimai. O ieškantieji išskirtinio būsto turėtų sumokėti dvigubai tiek. Tiesa, dažnu atveju tokie butai bus parduodami tik su daline apdaila.

Ar galima kažkaip sutaupyti?

Finansinis aspektas yra pakankamai svarbus daugeliui. Todėl natūralu, jog nuolat ieškoma galimybės kažkaip sutaupyti. Tuo labiau, kad nauji butai Vilniuje ir taip reikalauja pakankamai nemažai investicijų. Tiesa, yra būdų, kaip galima išleisti mažiau. Vienas iš jų būtų pirkti būstą su minimalia apdaila ir visais šiais darbais pasirūpinti savarankiškai. Aišku, tokiu atveju reikia turėti pakankamai patirties šioje srityje. Kitas variantas būtų atsisakyti papildomų privalumų, pavyzdžiui, terasos, balkono, požeminės vietos automobiliui ar sandėliuko. Kas gali gerokai sumažinti ir pačio būsto kainą. Tiesa, svarbu įsivertinti, ar po tokio taupymo bus patogu gyventi ir nepritruks šių privalumų.

Related posts

Fontainavie: ypatinga kokybė

Fontainavie – tai grožio ir odos priežiūros pramonėje išsiskiriantis prekės ženklas, siūlantis unikalų ir išskirtinį produktų asortimentą. Panagrinėkime, kuo Fontainavie išsiskiria ir kuo jis yra ypatingas prekės ženklas. Naujoviškos formuluotės: Fontainavie pritaiko naujoves, nuolat ieško naujų ir pažangių preparatų,...

Skaityti daugiau