Dažnai naudojamus vaistus pakeiskite eteriniais aliejais

Eteriniai aliejai

Pastaruoju metu daugybė žmonių savo sveikatos problemas būna linkę spręsti naudojant įvairius vaistus, kurie dažniausiai numalšina ligos simptomus, tačiau nepašalina pačios neigiamų simptomų priežasties. Todėl norint būti sveikiems ir tvirtiems, labai svarbu savo sveikatos stiprinimui pasitelkti kuo natūralesnes ir sveikesnes priemones, iš kurių vienos neabejotinai yra eteriniai aliejai.

Eteriniai aliejai iš įvairių augalų yra išgaunami distiliacijos būdu. Jie būna visiškai organiški ir pasižymi didele koncentracija. Dėl šios priežasties įprastai tereikia vos kelių vieno ar kito eterinio aliejaus lašų. Žinoma, kiekvienas eterinis aliejus pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą, visuomet reikėtų įvertinti savo sveikatos būklę ir norimą pasiekti tikslą.

Keli populiarūs eteriniai aliejai

  • Levandų eterinis aliejus: šis aliejus plačiai žinomas kaip labai efektyvi raminamoji priemonė. Kaip žinia, šiandien daugybė žmonių gyvena labai sparčiu ritmu, o jų pečius slegia begalė rūpesčių. Tai kelia stresą, nerimą, paniką ir įtakoja įvairias psichologines problemas, todėl labai svarbu į pagalbą pasitelkti natūralias priemones, kurios galėtų padėti nusiraminti ir atsipalaiduoti. Levandų eterinį aliejų galite naudoti tiek difuzoriaus pagalba (kuomet eterinio aliejaus kvapą jaučiate per kvėpavimo takus), tiek ir įlašindami į vonią. Be to, kai kurie žmonės retkarčiais levandų eterinio aliejaus lašelį užlašina sau ant rankos, tokiu atveju visuomet jausdami jo raminantį kvapą. Žinoma, levandų eterinis aliejus turi ir kur kas daugiau privalumų (pvz., malšina galvos skausmą, slopina nerimą, gerina miegą, sumažina sąnarių skausmus, pagerina kraujo tėkmę, gerina virškinimą, gydo kvėpavimo takų ligas ir kt.).
  • Arbatmedžio eterinis aliejus: tai labai galingas antiseptikas. Jis taip pat pasižymi antigrybelinėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Dažnai arbatmedžio aliejus naudojamas gydant aknės problemą, peršalimą, nudegimus ir kt.
  • Eukaliptų eterinis aliejus: tai taip pat yra labai puikus natūralus antiseptikas. Eukaliptų eterinis aliejus gali padėti sprendžiant kvėpavimo takų problemas, gydant žaizdas, atpalaiduojant raumenis ir sumažinant jaučiamą skausmą, stiprinant psichologinę būseną, gerinant dantų ir odos būklę ir kt.
  • Pipirmėčių eterinis aliejus: tai vienas iš seniausių ir plačiausiai naudojamų eterinių aliejų, kuris efektyviai sprendžia virškinimo problemas. Be to, šis aliejus puikiai atpalaiduoja ir atgaivina raumenis ir padeda sumažinti odos niežulį. Be abejo, tai taipogi nėra vieninteliai šio eterinio aliejaus privalumai – jis taip pat mažina galvos skausmą ir uždegimus, stabilizuoja psichologinę būseną ir kt.

Related posts

Kas yra gelinis lakavimas

Ieškote atsakymų, kas yra gelinis lakavimas? Norėtumėte pasinaudoti gelinio lakavimo procedūra? Tokiu atveju jums vertėtų nieko nelaukus pasinaudoti internetu, kadangi tokiu būdu jūs galėsite kur kas lengviau surasti ir gelinio lakavimo specialistus, veikiančius jūsų mieste. Kaip bebūtų, tam, kad...

Skaityti daugiau