Daugybė patarimų namų oro valymui

Rekuperatoriu filtrai

Prastas gyvenamųjų patalpų oras kenkia ne tik pačioms patalpoms, tačiau ir jose gyvenantiems žmonėms. Tačiau, deja, bet iki šiol pakankamai didelė dalis žmonių nėra linkę spręsti šio klausimo arba apie jo sprendimą apskritai nė nesusimąsto. Akivaizdu, kad tai sukuria labai daug neigiamų padarinių, o to ignoruoti jokiu būdu nevertėtų. Tuo tarpu, jei jūs taip pat jau kurį laiką gyvenate būste, kuriame oro kokybė yra ganėtinai prasta, pats metas imtis priemonių, kurių pagalba galėtumėte visą tai išspręsti. Ir net jei jūs šią akimirką nenumanote, kaip galėtumėte visą tai pasiekti, galite būti tikri, kad tai padaryti vis dėlto nėra jau taip sudėtinga.

Rekuperacinio vėdinimo sistemos

Rekuperacinis vėdinimas šiandien yra vienas iš pačių populiariausių vartotojų pasirinkimų. Jei jūs norite užtikrinti, kad jūsų gyvenamajame būste visuomet vyrautų švarus ir šviežias oras, akivaizdu, kad rekuperatorius galėtų būti būtent tas sprendimas, kurio jums reikia. Tuo tarpu, jei apie rekuperacinio vėdinimo sistemas iki šiol jūs dar niekuomet nebuvote girdėję, visuomet galite pasinaudoti internetu ir apie tokias sistemas sužinoti daugiau naudingos informacijos.

Kaip bebūtų, rekuperacinio vėdinimo sistemos pagalba jūs galėtumėte sutaupyti ir daugiau šilumos energijos. Jei įsirengsite rekuperatorių, jis jūsų patalpose panaudotą šiltą orą pasitelks į patalpas patenkančio šviežio oro sušildymui. Tai reiškia, kad tokiu būdu jūs galėsite sutaupyti net iki 95 % šilumos. Be to, oras, kuris pateks į jūsų patalpas iš lauko, bus labai švarus ir gaivus. Tai užtikrina rekuperatorių filtrai (plačiau apie rekuperatorių oro filtrus skaitykite Filtrai1.lt). Pastarųjų pagalba taip pat yra užtikrinama, kad iš patalpų išeinantis oras į aplinką patektų savyje neturėdamas kenksmingų medžiagų. Trumpiau tariant, jis taip pat yra filtruojamas ir tokiu būdu yra prisidedama prie aplinkos išsaugojimo.

Be abejo, nuolatinis vidaus patalpų vėdinimas tiesiogiai prisideda ir prie pelėsio bei didelės drėgmės eliminavimo. Todėl jei jūsų būste oras yra labai prastas ir taip pat jūs nuolatos susiduriate su labai didele oro drėgme, dabar būtų pats metas įsirengti rekuperacinio vėdinimo sistemą.

Nenaudokite kenksmingų cheminių priemonių

Pakankamai dažnai žmonės savo kasdienėje buityje būna linkę naudoti „standartinėmis“ tapusias buitinės chemijos priemones, kurių sudėtyje yra daug kenksmingų cheminių medžiagų, galinčių pakenkti aplinkai ir žmogui. Todėl jei jūs siekiate, kad jūsų gyvenamosiose patalpose oro kokybė taptų geresnė, akivaizdu, jog turėtumėte atsisakyti ir kenksmingų cheminių medžiagų savo sudėtyje turinčių buitinės chemijos priemonių.

Reguliariai valykite grindis ir kitus paviršius

Dulkės taip pat teršia orą. Deja, bet ne kiekvienas vartotojas apie tai susimąsto. Be to, nereikėtų pamiršti, kad kaupiantis dulkėms atsiranda ir tinkama terpė dulkių erkučių dauginimuisi. Visa tai prisideda prie prastesnės oro kokybės. Todėl natūralu, kad turėtumėte užtikrinti, jog jūsų būstas būtų valomas reguliariai. Tuo tarpu, jei jūsų namuose yra daug kilimų ir kitų panašių paviršių, juos turėtumėte valyti pasitelkdami drėgno valymo vakuuminius dulkių siurblius, nes tokiu būdu galėtumėte pašalinti dulkes ir dulkių erkutes.

Auginkite naminius augalus

Dar vienas naudingas patarimas tiems, kurie nori, kad jų gyvenamosiose patalpose būtų galima kvėpuoti švariu ir gaiviu oru – tai naminių augalų auginimas. Be abejo, ne kiekvienas žmogus nori pradėti auginti augalus, tačiau šiandien galima pasirinkti ir visiškai nelepius augalus, kuriems nė nereikia daug saulės šviesos. O tai reiškia, kad tokiu būdu jūs pakankamai lengvai galite išvalyti ir savo namų orą.

Related posts

Nuotekų valymo įrenginių pasirinkimo ypatumai

Valymo irenginiai

Jei persikėlėte į nuosavą namą, kuris yra gerokai nutolęs nuo miesto ir jam nėra galimybės prisijungti prie centrinės nuotekų sistemos, akivaizdu, kad jums teks svarbi užduotis, kurią privalėsite išspręsti. Trumpiau tariant, tokioje situacijoje jums bus reikalingas biologinis nuotekų valymo...

Skaityti daugiau

Profesionalūs būsto remonto sprendimai

Itempiamos lubos Panevezyje

Paprastai įvairius smulkesnius būsto remonto darbus verta atlikti vidutiniškai, kad trejus ar penkerius metus, tačiau praktika rodo, kad nemaža dalis žmonių apie tai pamiršta arba tokius darbus atidėlioja ne vienerius metus. Taigi, galiausiai susiduria su problema, kuomet tenka atlikti...

Skaityti daugiau