Daugybė patarimų, kurie gali padėti sprendžiant plaukų slinkimo klausimą

Plauku slinkimas

Nors yra visiškai normalu kasdien prarasti tam tikrą skaičių plaukų, vis dėlto, jei plaukai ima slinkti ypatingai greitai ir dideliais kiekiais, tai gali sukelti didelį stresą, nerimą ir sumažinti pasitikėjimą savimi. Todėl jei jūs taip pat susidūrėte su plaukų slinkimo problema, vertėtų susipažinti su keliomis priemonėmis, galinčiomis padėti lengviau su tuo kovoti.

Apsilankykite pas dermatologą

Plaukų slinkimo priežasčių yra daugybė. Kuo anksčiau išsiaiškinsite pagrindines priežastis, tuo lengviau jums turėtų būti pasiekti norimus rezultatus. Dermatologas yra gydytojas, galintis diagnozuoti priežastis, kurios sukelia neigiamus odos, plaukų ir nagų pakitimus. Todėl šios srities specialistas gali nustatyti plaukų slinkimo priežastis ir pasiūlyti tinkamiausius gydymo metodus.

Tinkamai prižiūrėkite savo plaukus

Plaukus, kurie yra labai ploni ar greitai slenka, yra labai paprasta pažeisti. Todėl tokiais atvejais yra labai svarbu naudoti švelnų plaukų šampūną, kuris neišsausintų plaukų ir galvos odos. Pasinaudojus šampūnu taip pat reikėtų nepamiršti ir drėkinančio kondicionieriaus, kuris gali apsaugoti nuo plaukų lūžinėjimo ir suskeldėjusių plaukų galiukų. Po plaukų trinkimo plaukus apvyniokite rankšluosčiu – tai padės sumažinti laiką, kurio prireiks plaukus džiovinant džiovintuvu.

Venkite savarankiško plaukų dažymo

Pakankamai dažnai pastebima, kad žmonės savo plaukus nusprendžia dažyti savarankiškai. Tačiau būtina suprasti, kad tokiu būdu yra labai paprasta pažeisti savo plaukus. Jei norite dažyti plaukus, turėtumėte pasirinkti profesionalius plaukų stilistus, kurie atsižvelgdami į jūsų plaukų tipą ir galvos odos būklę galėtų parinkti tinkamiausius plaukų dažus. Be to, po plaukų dažymo visuomet turėtų būti naudojamas ir drėkinantis plaukų kondicionierius. Tuo tarpu, jei norite kaip įmanoma labiau apsaugoti savo plaukus, plaukų dažymo procedūrų vertėtų vengti.

Pirmojo pasaulyje plaukų užpildo pasitelkimas

„Dr. Cyj Hair Filler“ plaukų užpildas veiksmingai kovoja su plaukų slinkimo problema. Tai yra pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, kurį sudaro hialuronas ir aktyvieji biomimetiniai peptidai. Šis kompleksas padeda paskatinti plauko augimą, stabdo plaukų slinkimą ir reikšmingai sustiprina plauko folikulą, kartu skatinant ir jo didėjimą. Be to, procedūros metu vyksta galvos odos ir odos ląstelių atgaivinimo procesas, pagerinama kraujotaka ir suformuojama sveikos galvos odos terpė. Taigi, „Dr. Cyj Hair Filler“ užpildo naudojimo metu ląstelės apsaugomos nuo žūties, pagerinama mikrocirkuliacija ir sustabdomas plaukų slinkimas.

Jei norite sužinoti daugiau apie plaukų užpildą, galite spausti čia.

Apribokite plaukų formavimo priemonių naudojimą

Siekiant sumažinti plaukų slinkimo problemą visuomet rekomenduojama apriboti ir plaukų formavimo priemonių naudojimą. Tokių priemonių pasitelkimo atveju plaukai yra veikiami didelio karščio, o tai išsausina plaukus ir juos susilpnina. Tuo tarpu naudojant plaukų džiovintuvą visuomet reikėtų rinktis patį vėsiausią režimą. O jei yra galimybė, geriausia leisti plaukams išdžiūti natūraliai, nenaudojant plaukų džiovintuvo.

Būkite tikri, kad vartojate pakankamai vitaminų ir mineralų

Nemaža dalis žmonių, kurie susiduria su plaukų slinkimo problema, yra linkę akimirksniu rinktis plaukų augimą skatinančius maisto papildus, tačiau iš tikrųjų visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kokių vitaminų ir mineralų trūksta jūsų organizmui. Tai reiškia, kad turėtumėte atlikti kraujo tyrimus, kurie padėtų visą tai išsiaiškinti. Žinodami, ko trūksta jūsų organizmui, galėsite pakoreguoti savo kasdienę mitybą, įtraukiant atitinkamus maisto produktus, kurie padėtų išspręsti tokių vitaminų ir mineralų trūkumo klausimą. Jei vis dėlto nuspręsite rinktis ir maisto papildus, nepamirškite, kad tam tikrų maistinių medžiagų (pvz., seleno, vitamino A ir E) perteklius yra siejamas su plaukų slinkimu, todėl į maisto papildų vartojimą reikėtų žvelgti labai atsakingai.

Related posts

Sveikų pusryčių tendencijos pasaulyje

Pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Visi žino, kad sveiki pusryčiai pasižymi subalansuotu keturių pagrindinių maisto medžiagų kiekiu: sveikuose pusryčiuose turi būti baltymų, maistinių skaidulų, lėtai virškinamų angliavandenių bei nesočiųjų riebalų rūgščių. Kalbant apie sveikų pusryčių tendencijas pasaulyje, skirtingų kultūrų...

Skaityti daugiau