Ar žinote, kas yra danties implantas

Dantu implantu kainos

Kai imama kalbėti apie bet kokios srities chirurgines operacijas, dažniausiai užduodama daugybė įvairių klausimų. Kadangi tai yra labai atsakingas žingsnis, visada norima žinoti kuo daugiau. Taigi, ar visi žinote, kas yra danties implantas? Girdėjusių apie jį turbūt yra tikrai nemažai, tačiau, kas tai yra iš tiesų, dažnam žmogui atsakyti pakankamai sudėtinga. Nežinant tai galima labai greitai susieti su dantų protezais ir kitokiomis prarastą dantį imituojančiomis priemonėmis.

Ką tik minėta nuomonė yra ganėtinai dažna. Nenuostabu, juk ilgą laiką mūsų šalyje buvo galima pasirinkti tik primityvius medicininius metodus, skirtus dantų atstatymui. Kita vertus, net ir iki šiol daugybė senjorų Lietuvoje renkasi protezus. Tačiau taip yra ne todėl, kad jie yra geresni ar pranašesni. Taip yra todėl, kad nemaža dalis žmonių neturi pakankamai naudingos ir tikslios informacijos, kuri padėtų tobulėti ir išspręstų dantų problemas.

Implantas, tai nėra tiltelių dėka įmontuojamas dirbtinis dantis. Tai taip pat niekuo nesusiję su minėtais dantų protezais. Dantis, kuris yra paremiamas tiltelių pagalba, nėra tinkamas pasirinkimas, nes norint jį įmontuoti, tenka pažeisti kitus dantis. O protezai pasižymi labai dideliu nepatogumo vartotojui lygiu – nepatogu valgyti, labai didelė rizika, kad protezai iškris, ir jų išvaizda yra labai nenatūrali.

Taigi, turbūt svarstote, kas gi tai? Ši technologiškai pažangi medicininė priemonė yra varžtas, kuris pagaminamas iš titaninės medžiagos. Kaip žinote, visi dantys turi šaknis – be jų jie negalėtų funkcionuoti. Lygiai tokią pačią funkciją atlieka ir titaninis varžtas, kuris įsukamas žmogaus žandikaulyje. Jis reikalingas tam, kad dirbtinis dantis galėtų efektyviai laikytis ir nejudėtų. Tai yra lyg ramstis danties karūnėlei.

Turbūt jau supratote, kodėl implantas yra labai rekomenduojamas daugelio odontologų visame pasaulyje. Nėra jokios kitos priemonės, kuri taip efektyviai padėtų pakeisti prarastus dantis. Anksčiau minėtos priemonės nesiūlo sutvirtinti dirbtinį dantį labai patvarios, taip pat dirbtinės, šaknies pagalba. Suprantama, kad dantis arba dar vadinama danties karūnėlė yra gaminama kiekvienam pacientui individualiai – tai reiškia, kad kiekvieno naujo dirbtinio danties išvaizda yra skirtinga. Todėl jei jums aktuali tokia šiomis dienomis labai populiari odontologinė procedūra, pasidomėkite, kokios yra dantų implantų kainos (https://vivussanus.lt/dantu-implantavimas-kaina/) ir pas pasirinktus odontologus užsiregistruokite pirmajam vizitui.

Related posts

Kas yra gelinis lakavimas

Ieškote atsakymų, kas yra gelinis lakavimas? Norėtumėte pasinaudoti gelinio lakavimo procedūra? Tokiu atveju jums vertėtų nieko nelaukus pasinaudoti internetu, kadangi tokiu būdu jūs galėsite kur kas lengviau surasti ir gelinio lakavimo specialistus, veikiančius jūsų mieste. Kaip bebūtų, tam, kad...

Skaityti daugiau