Ar iki šiol vengdavote siaubo filmų?

Nepaisant to, kokio žanro filmus jūs bežiūrėtumėte, nėra ko abejoti, kad siaubo filmai jums kelia didžiausią siaubą. Vieniems tai labai patinka, o kiti negali suprasti, kaip galima savo noru žiūrėti tai, kas yra labai siaubinga. Tačiau nors tai yra paradoksalu, siaubo filmai iš tikrųjų pasižymi begale įvairių privalumų. Tai reiškia, kad siaubo filmus žiūrėti yra verta – ir ne tik dėl smagaus laisvalaikio praleidimo. Iki šiol yra atlikta daugybė tyrimų, kurių metu buvo tiriamas siaubo filmų poveikis kino filmų žiūrovams. Rezultatai, kurių buvo sulaukta, gerokai nustebino net ir labai daug mačiusius. Pasirodo, kad siaubo filmai padeda nusiraminti. Keista ir neįprasta, ar ne? Tačiau tai yra tiesa. Didelis adrenalino kiekis, kuris staiga išsiskiria pamačius vieną ar kitą siaubą keliančią filmo sceną, galiausiai nuslūgsta – atpalaiduojant ir visą žmogaus kūną. Tokiu atveju žmogus dar labiau atsipalaiduoja.

Siaubo filmaiŽinoma, minėtas siaubo filmų privalumas nėra vienintelis. Taip pat labai svarbu paminėti, kad žmonės, kurie pakankamai dažnai žiūri siaubo filmus, įprastai turi kur kas mažiau baimių nei tie, kurie renkasi ramesnius ir siaubu nepasižyminčius filmus. Kadangi siaubo filmuose dažnai yra rodomos scenos su baisiais padarais, monstrais ar tiesiog naudojamas psichologinis siaubas – galiausiai žmonės prie viso to pripranta ir į tokius iš pirmo žvilgsnio bauginančius dalykus žvelgia kur kas ramiau. Tai jiems nebekelia didelės baimės, streso, nerimo ir kitų neigiamų emocijų.

Kaip bebūtų, siaubo filmų privalumus būtų galima vardinti dar labai ilgai, todėl jei iki šiol jūs rinkdavotės tik romantinius filmus ar komedijas, kodėl gi nepakeitus savo kino filmų repertuaro ir į jį neįtraukus vieną ar kitą siaubo filmą? Be abejo, jums nebūtina žiūrėti labai žiaurių filmų. Šiandieninis pasirinkimas yra labai didelis, todėl net ir labai specifinius bei išskirtinius reikalavimus keliantys kino filmų žiūrovai gali rasti tai, kas atitiktų jų skonį. Tuo tarpu, jei siaubo filmų ieškosite naudodamiesi internetu, rasti tai, ko ieškote, taps dar paprasčiau. Todėl belieka išsirinkti siaubo filmą ir pasimėgauti siaubą keliančiomis akimirkomis.